Biuro Tłumaczeń - Twoje Biuro Tłumaczeń

dodano: 2019.11.18 ważne do: 2020.02.16 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Twoje Biuro Tłumaczeń wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne, wynajmuje sprzęt do tłumaczeń symultanicznych i zapewnia techniczną obsługę spotkań. Oferta skierowana jest do firm z każdej branży oraz osób indywidualnych. Twoje Biuro Tłumaczeń cechuje się gronem wybitnych tłumaczy wielu, także najmniej popularnych języków.

Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie najlepszej jakości oferty kieruje zarówno do firm, jak i indywidualnych klientów w całym kraju oraz zagranicą. Proponujemy: 
  • tłumaczenia pisemne - uwierzytelnione i zwykłe, 
  • tłumaczenia ustne - konsekutywne i symultaniczne, 
  • proofreading, 
  • wynajem sprzętu do przekładów symultanicznych, 
  • techniczną obsługę konferencji, 
  • transkrypcje nagrań. 
Tłumaczeniami z różnych dziedzin zajmują się tylko tłumacze wyspecjalizowani w danej dziedzinie. Popularne obszary tłumaczeń to np. prawo, ekonomia, finanse, informatyka, medycyna, chemia, marketing, public relations, kultura i sztuka, Unia Europejska. Twoje Biuro Tłumaczeń gwarantuje szybką wycenę zamówień - w ciągu 15 minut od zgłoszenia, czy to przez Internet, czy w bezpośrednim lub telefonicznym kontakcie.
Kontakt
Twoje Biuro Tłumaczeń
ul. Prądnicka 48, 31-202 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.