Firma sprzątająca zatrudni Brygadzistę

dodano: 2019.06.11 ważne do: 2019.07.11 wyświetleń: 141
Szczegóły ogłoszenia:
Do nowopowstałej firmy sprzątającej w Pruszkowie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Brygadzista

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzątaniu - warunek konieczny!
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. polskiego i j. ukraińskiego na poziomie B1

Opis stanowiska:

  • Kierowanie grupą 3-4 pracowników na obiekcie
  • Kontrola nad powierzonym sprzętem
  • Kontrola jakości wykonania usługi sprzątania
  • Prace porządkowe na powierzonym obiekcie
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zalecenia na okres próbny (3 m-ce), później umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 2800 zł netto
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy)
  • Realny wpływ na działania i rozwój firmy
Kontakt
Expert Company Sp. z o.o.
05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności