Firma sprzątająca zatrudni Pracownika porządkowego

dodano: 2019.07.30 ważne do: 2019.09.28 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Do nowopowstałej firmy sprzątającej ukraińsko – polskiej w Pruszkowie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik sprzątający

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzątaniu
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Znajomość j. polskiego i j. ukraińskiego na poziomie B1 – mile widziane
  • Karta pobytu stałego/ rezydent – warunek konieczny!

Opis stanowiska:

  • Prace porządkowe na powierzonym obiekcie
  • Wykonywanie zadań zgodnie z ustaleniami z Klientem
  • Wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego
  • Dbanie o sprzęt powierzony na czas wykonywania zlecenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zalecenia na okres próbny (3 m-ce), później umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 2200 zł netto
  • Realny wpływ na działania i rozwój firmy

CV proszę wysyłać na adres biuro@expertcompany.com.pl

Kontakt
Expert Company Sp. z o.o.
ul. Anielin 1/5, 05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności