Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy – PRACA WAKACYJNA DLA STUDENTÓW

dodano: 2019.08.26 ważne do: 2019.11.24 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Studencie!

Wakacje dobiegają końca, ale nie rekrutacja!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:
  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej
  • Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Kontakt
Concept Plus
ul. Gdańska, 36, 85-006 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności